Tvorba nového územního plánu Rabí, Bojanovic a Čepic

Miroslav Kraucher

Návrh nového územního plánu se všemi zavedenými požadavky na změnu využití území. Tento návrh zatím neobsahuje změny, které budou požadovány ze strany dotčených orgánů.

Nové autobusové zastávky v Bojanovicích

Miroslav Kraucher

Bezpečný přístup k autobusovým zastávkám v Bojanovicích. Upozorňujeme řidiče, kteří jezdí automobilem po paměti, že v Bojanovicích projíždí obcí, kde je maximální rychlost 50 km/h. Nově vzniklý intravilán zpozdí řidiče jedoucí na Šumavu jen o 12 sekund, oproti době, kdy zde projížděli dříve. Bezpečný přístup místních občanů k zastávkám se v Bojanovicích řeší již 30 let. Děkujeme řidičům, kteří respektují pravidla silničního provozu.

Rabí z nebe!

Tomáš Jahoda

Chtěli bychom se Vám pochlubit krásnými fotkami z nebe na naše město. Použijte odkaz a létejte.