Rezidenční a návštěvnické parkování během léta

V červenci a srpnu je parkování na rábském náměstí vyhrazené pouze držitelům parkovacích karet města Rabí a osobám ZTP. Vyzvedněte si na radnici rezidenční parkovací kartu.

Léto nám začalo a s tím jsou spojené problémy s parkováním na Rabí. V tomto období turisty směřujeme na záchytnou plochu na okraj Rabí. Náměstíčko je především pro potřeby místních a ZTP.

Pokud máte parkovací kartičku za oknem svého vozu, usnadníte našim brigádníkům vaší identifikaci. Není jednoduché vysvětlovat turistovi, že auto bez parkovací kartičky je rezidenta, který tu stojí oprávněně, protože je jedním z obyvatel obce Rabí, Bojanovice a Čepice.

Pokud navštěvujete náměstíčko v Rabí  častěji, není problém vystavit vám v kanceláři MěÚ parkovací kartičku, i když bydlíte v Bojanovicích nebo Čepicích.

Miroslav Kraucher